Домінування Ezidri над іншими електро-сушарками

У сучасному світі з його "комерційним" підходом до виробництва продуктів харчування для багатьох людей стало правилом їсти поменше "магазинних продуктів" щоб зберегти здоров'я. Сушарка Ezidri допоможе розширити ваш раціон домашніми сушеними фруктами та овочами. Сушені продукти можна використовувати у приготуванні перших і других страв, десертів, соків та коктейлів (з мелених сушених яблук, полуниці та інших ягід збитих в блендері), або просто їсти як закуску.

Ні для кого не секрет що більшість сухофруктів, які продають у магазинах і на ринках, проходять додаткову обробку. Деякі виварені в цукрі, інші оброблені двоокисом сірки. В інші додають харчові барвники, обробляють жиром сумнівного походження або гліцерином — для блиску. Немає сумніву що самостійно висушені фрукти завжди будуть кращої якості і вже точно безпечнішими для здоров'я.

Є 2 популярних способи висушування продуктів, але у них є свої недоліки. При сушці в духовці продукт зїжується, темніє, втрачає смак і аромат. Сушка на сонці дає набагато кращий результат. Щоправда тільки в сонячні дні. До речі, погода може і не врахувати ваші плани щодо заготівлі сушених фруктів на зиму.

Робота Ezidri, як і інших подібних сушильних комбайнів, базується на обдуванні продуктів теплим / гарячим повітрям. Тільки різниця між ними колосальна. Вона полягає у схемі руху повітря, при якій досягається рівномірне просушування за рахунок особливої ??конструкції лотка. Вона полягає в безпеці сушарки, як електроприладу (сушарки ezidri не перегріваются і розраховані на цілодобову роботу). Температурні режими в моделях Snackmaker і Ultra дозволяють виставити температуру сушіння залежно від продукту і добится плавності висушування та збереження вітамінів. Сушарка Ezidri, на відміну від інших сушильних приладів, може при бажанні докомплектовиватся додатковими лотками.

Спеціальні вкладиші в лоток це величезна перевага Ezidri. Сітка - дозволяє сушити навіть ті фрукти, що сильно прилипають (легким згинальні рухом вони відклеюються від вкладиша-сітки). Також на сітці можна сушити дрібно нарізані шматочки, які в будь-якому іншому приладі будуть провалюватися (сипатся) крізь лотки сушарки. Піддон - суцільний вкладиш, який дозволяє сушити все рідке (перетворюючи в пастилу) і сильно сипке.

Це все не йде ні в яке порівняння з дешевими китайськими моделями сушарок. У них 4, максимум 5 лоточків (без можливості розширення) і максимум 2 температурних режими (відомої точності підтримки). Пожежобезпека цих приладів відповідає їх ціні. Такі сушарки краще не залишати без нагляду. Нехай рівномірність сушіння в цих приладах не буде для вас несподіванкою: при щільному укладанні (адже хочеться посушити за раз побільше) шматочки на нижніх лотках пересихають, в той час як на верхніх ще вологі. Єдиний вихід - кожні кілька годин міняти лотки місцями.

Чимало покупців вважають що електросушарка це звичайний прилад: знизу нагрівач з вентилятором, зверху решітчасті лотки. Але почавши їм користуватись для заготівлі сушених продуктів (особливо великої кількості) легко переконається що все не так просто. Як і в будь-якій справі, в сушці є свої особливості.

При рівномірній сушці потоком теплого повітря фрукти і овочі практично не змінюють колір, зберігають свій аромат. При цьому смак стає сконцентрованим. Продукти лише зменшуються в об'ємі.

У різних овочів і фруктів різний час висихання і температура сушки. Але в кожному разі завдяки особливій схемі руху повітря і термоконтролю Ezidri забезпечить рівномірність сушіння. Функція захисту від перегріву убезпечить роботу сушарки. Ezidri може працювати цілодобово.

Можливість встановлення додаткових лотків та наявність аксесуарів для них (сіток і суцільних піддонів) дозволяє сушити практично всі продукти. Включаючи сильно липкі або дрібні (сітка) і дуже житкі або сипучі (піддон). Можливості практично безмежні.

Крім "стандартних" яблук, груш, грибів і томатів сушити можна дині та кавуни. Сушений кавун і диня мають солодкий концентрований смак і аромат. Навіть якщо не любите сушені яблука, сушарка Ezidri зможе вас переконати в зворотньому. Ну а сушені груші та персики взагалі будуть для вас сюрпризом.

Що стосується сушених овочів, наприклад баклажанів. Їх перед сушінням рекомендуємо очистити від шкірки (це лего і швидко зробити спеціальним ножем для чищення овочів). Шкірка дає гіркоту і робить баклажани жорсткими та погано вбираючими воду. Сушені помідори можна використовувати для приготування борщу, піци, овочевого рагу. Для піци томати потрібно попередньо розмочити у воді кілька годин. Сушені помідори при розмоканні віддають томатний сік. Очевидно що й сушені гриби вийдуть прекрасно. При сушці грибів головне не пересушити, потрібно виставити температуру не вище середньої (для моделі FD 500) або навіть мінімальну і контролювати час сушіння. Сушка трав в Ezidri, на мінімальній температурі дозволяє краще зберегти їх цілющі властивості. Трави приємно пахнуть, зберігають зелений колір.

Сушка може зберігається до 3-х років в герметичних пластикових контейнерах або скляних банках. При цьому практично не втрачаючи аромат і смак.